Ekibimizle tanış!

Spora gönül vermiş, bebekleriyle vakit geçirip aynı zamanda kendileri için de bir şeyler yapmanın gerektiğini düşünen, iki farklı yakada birbirinden habersiz iki annenin hayallerinin kesişmesiyle başladı bu proje. Annelik öyle mucizeviydi ki evlatlar insanın kendisinden çok daha önemliydi. Annelikte zordu kendini düşünmek, kendine vakit ayırmak… Her gün yenilenen uzun bir ‘yapılacaklar’ listesi varken ‘spor’ alt sıralarda kalıyordu hep. Bu açığa çözüm arayan Ceren ve Gözde, miniklerinin sayesinde gerçekleştirdiler bu hayallerini. Anneler de spor yapabilir! Aynı zamanda emzirebilir! Aynı zamanda fit bir anne olabilirdi! İşte tam burada profesyonel sporcu ve egitmenlik yapan iki anne bebekleriyle spor yapabilmeyi, beslenmelerine dikkat ederek emzirmeyi azaltmadan, yasam kalitesini arttirarak tum annelere bunu yapabileceklerini gostermeye karar verdiler. Spor, beslenme olmadan eksik kalırdı, ekibe bir de beslenme uzmanı dahil ettiler ki hayallerine daha sağlıklı bir şekilde ulaşabilsinler ve böylece annelere #hemfithemanne olunabileceğini gösterebilsinler.

 • "Kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor."

  Gözde Biber

  Merhabalar, ben Sarp’ın annesi Gözde. Sarp dünyaya gelmeden önce farklı unvanlarım olsa da artık kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor. Annelik sıfatıyla beraber özgür ruhum farklı bir sürece girdi. Oğlum daha doğmadan; düşüncelerim, bedenim ve hatta alışkanlıklarım değişti…

 • "Annelik bu dünyada hissedilebilecek en güzel ve en güçlü duygulardan bir tanesi."

  Dr. Hilal Koral Beslenme Uzmanı

  Merhaba, ben Dr. Hilal Koral. İki çocuk annesiyim, Dr. Hilal Koral Medikal Estetik Kliniğini üçüncü çocuğum olarak tanımlayabilirim. Tıp fakültesi mezuniyetim sonrasında akademik kariyerimle ilgili birçok basamak eklendi hayatıma. Bunlardan en güzeli de anne olmaktı.

 • Canan Aksoy Beslenme Uzmanı

  Seyahatleri bol ve koşturmanın sürekli olduğu çalışma hayatım boyunca kurumsal danışanlarımın yanısıra kişiye özel diyet danışanlarımdan en keyif aldığım gruplardan biri yeni anneler olmuştur. Çünkü onların her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahip olduklarını gözlemlerim genelde. Enerjisi yüksek iki Kurucu annenin ve motive danışanlarının olduğu bu ekibin parçası olmak benim için çok değerli.

Bedenini tanı!

Şimdi bakışaçımızı daha iyi anlamalı ve bedenini keşfetmelisin!

hemfithemanneBİZİ TANI!