Anneyim Fitim Programı

Bu program, annelerin koşturmacası içerisine düzenli egzersizi ve sağlıklı beslenmeyi bir hayat biçimi olarak eklemeyi hedefler. Büyük spor zincirlerinde kimi zaman bilinçsiz yapılan çalışmalara karşıt olarak tasarlanmış bu sistemde efektif, sonuca yönelik, kişiye özel teknikler uygulanır.

KİMLER İÇİN UYGUN?

İster 10 sene önce doğum yapmış ister 3 sene önce doğum yapmış olsun, sağlıklı ve fit vücutlara sahip olmak isteyen anneler için tasarlanmıştır.

Zaten fit ve sağlıklı yaşam düzenini oturtmuş challange arayan anneler için de en ideal programdır. Advance seviye anneler ile beraber antrenman bu programın içindedir.

Spora başlamak isteyen veya düzensiz yapıp düzeni oturtmak isteyen anneler için de uygundur.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Hemfithemanne Yolculuğundan Önce isimli formumuz sizi tanımamız için bize ışık tutacak kadar detaylı sorularla hazırlanmıştır.

1. Adım
Yüzyüze görüşerek ya da formunu inceleyerek sizinle tanışıyoruz ve Dr. Hilal Koral başta olmak üzere 8 farklı açıdan sizi detaylı olarak değerlendiriyoruz.

2. Adım
Motivasyonunuza ve sosyal yaşamınıza paralel olarak aşağıdaki alternatifleri kullanarak size yönelik programı tasarlıyoruz.

4 Haftalık Süreç – Haftada 2 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)
4 Haftalık Süreç – Haftada 3 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)

3. Adım
4 haftalık tüm süreç sırasında beslenme ve motivasyon desteği uyguluyoruz. Sürecin sonunda gelebileceğiniz seviye programın başında net bir şekilde belirlenir. Değişim beklentisini gerçek seviyede tuttuğumuzda motivasyonunuz sizi hedefe ulaştırabilecektir. Program sonunda hemfithemanne sistemi olmadan kendi düzeninizi oturtmuş hale gelirsiniz.

hemfithemanneAnneyim Fitim