Anneyim Fitim

[heading header_type=”h1″ header_size=”normal” header_weight=”hairline” header_align=”left” header_underline=”bordered-header”]KİMLER İÇİN UYGUN?[/heading]

İster 10 sene önce doğum yapmış ister 3 sene önce doğum yapmış olsun, sağlıklı ve fit vücutlara sahip olmak isteyen anneler için tasarlanmıştır.

Zaten fit ve sağlıklı yaşam düzenini oturtmuş challange arayan anneler için de en ideal programdır. Advance seviye anneler ile beraber antrenman bu programın içindedir.

Spora başlamak isteyen veya düzensiz yapıp düzeni oturtmak isteyen anneler için de uygundur.

[heading header_type=”h1″ header_size=”normal” header_weight=”hairline” header_align=”left” header_underline=”bordered-header”]NASIL ÇALIŞIYORUZ?[/heading]

Hemfithemanne Yolculuğundan Önce isimli formumuz sizi tanımamız için bize ışık tutacak kadar detaylı sorularla hazırlanmıştır.

1. Adım
Yüzyüze görüşerek ya da formunu inceleyerek sizinle tanışıyoruz ve Dr. Hilal Koral başta olmak üzere 8 farklı açıdan sizi detaylı olarak değerlendiriyoruz.

2. Adım
Motivasyonunuza ve sosyal yaşamınıza paralel olarak aşağıdaki alternatifleri kullanarak size yönelik programı tasarlıyoruz.

4 Haftalık Süreç – Haftada 2 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)
4 Haftalık Süreç – Haftada 3 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)

3. Adım
4 haftalık tüm süreç sırasında beslenme ve motivasyon desteği uyguluyoruz. Sürecin sonunda gelebileceğiniz seviye programın başında net bir şekilde belirlenir. Değişim beklentisini gerçek seviyede tuttuğumuzda motivasyonunuz sizi hedefe ulaştırabilecektir. Program sonunda hemfithemanne sistemi olmadan kendi düzeninizi oturtmuş hale gelirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Hem Fit Hem Anne