Bebekliyim Fitim Programı

Bu program, minik bebekleri olup artık kendileri ve bebekleriyle daha kaliteli bir yaşam sürmek isteyen anneler için tasarlanmıştır. Total vücut egzersizleri ve toparlayıcı hareketler içeren bu program, indoor ve outdoor olarak değişen şekillerde bire-bir uygulanır.

KİMLER İÇİN UYGUN?

Bebeği, küçük çocuğu 3-36 ay arasındaki anneler için uygundur. Spor salonuna gitmek istemeyen ya da vakti olmayan anneler için tasarlanmış Miniğim Fitim programında bebekler ile beraber egzersiz yapmak mümkündür. Bu kapsamda Emziren anneler için sütü etkilemeden aktif kalmaya yönelik yumuşak çalışmalar önceliklidir. Bu konuyla ilgili şüphe duyan anneler Blog’tan ‘Emzirirken Spor’ başlıklı yazımıza ulaşabilirler.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Hemfithemanne Yolculuğundan Önce isimli formumuz sizi tanımamız için bize ışık tutacak kadar detaylı sorularla hazırlanmıştır.

1. Adım
Yüzyüze görüşerek ya da formunu inceleyerek sizinle tanışıyoruz ve Dr. Hilal Koral başta olmak üzere 8 farklı açıdan sizi detaylı olarak değerlendiriyoruz.

2. Adım
Motivasyonunuza ve sosyal yaşamınıza paralel olarak aşağıdaki alternatifleri kullanarak size yönelik programı tasarlıyoruz.

4 Haftalık Süreç – Haftada 2 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)
4 Haftalık Süreç – Haftada 3 kez birebir çalışma + pusetli günler yürüyüşü (Ücretsiz)

3. Adım
4 haftalık tüm süreç sırasında beslenme ve motivasyon desteği uyguluyoruz. Sürecin sonunda gelebileceğiniz seviye programın başında net bir şekilde belirlenir. Değişim beklentisini gerçek seviyede tuttuğumuzda motivasyonunuz sizi hedefe ulaştırabilecektir. Program sonunda hemfithemanne sistemi olmadan kendi düzeninizi oturtmuş hale gelirsiniz.

hemfithemanneBebekliyim Fitim