Angle

flat design, from another angle

Features

Angle is a uniquely designed wordpress theme. It's super easy to modify and uses advanced CSS techniques built on the latest Bootstrap Framework.

Our Latest work

Meet the team

 • "Kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor."

  Gözde Biber

  Merhabalar, ben Sarp’ın annesi Gözde. Sarp dünyaya gelmeden önce farklı unvanlarım olsa da artık kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor. Annelik sıfatıyla beraber özgür ruhum farklı bir sürece girdi. Oğlum daha doğmadan; düşüncelerim, bedenim ve hatta alışkanlıklarım değişti…

 • "Annelik bu dünyada hissedilebilecek en güzel ve en güçlü duygulardan bir tanesi."

  Dr. Hilal Koral Beslenme Uzmanı

  Merhaba, ben Dr. Hilal Koral. İki çocuk annesiyim, Dr. Hilal Koral Medikal Estetik Kliniğini üçüncü çocuğum olarak tanımlayabilirim. Tıp fakültesi mezuniyetim sonrasında akademik kariyerimle ilgili birçok basamak eklendi hayatıma. Bunlardan en güzeli de anne olmaktı.

 • Canan Aksoy Beslenme Uzmanı

  Seyahatleri bol ve koşturmanın sürekli olduğu çalışma hayatım boyunca kurumsal danışanlarımın yanısıra kişiye özel diyet danışanlarımdan en keyif aldığım gruplardan biri yeni anneler olmuştur. Çünkü onların her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahip olduklarını gözlemlerim genelde. Enerjisi yüksek iki Kurucu annenin ve motive danışanlarının olduğu bu ekibin parçası olmak benim için çok değerli.

Clients said

 • Pozitif enerjileriyle benim modumu da yükseltti bu iki anne. Bebeğimle evde sürekli yapacak bir şeyler buluyor olsak da içimden bir ses sporla ilgili harekete geçmem gerektiğini söyleyip dururdu. Onlar ilk adımı atmama vesile oldu, bundan sonra bırakmak yok, teşekkür ederim.

  Aslı Süzer
 • Sosyal medya, afişler ve TV reklamlarından dolayı benim spor algım Dumble olmuştu. Egzersiz dendiğinde zihnimde kas yığınları canlanırdı. Hemfithemanne ile çalıştıktan sonra, kızım Ela, Ceren Hoca’nın hangi gün geleceğini sorarken ben de keyifli egzersizin tadını çıkarır oldum.

  Candan Mertoğlu

Want to try more?

Angle is ultra flexible and customisable. You can create unlimited variations of elements and colour combinations. Have a look at some of the things you can do

Revolution Slider


Vintage look

Flexslider


Background videos

Minimal version


Eshop homepage

Fancy homepage


Landing homepage

hemfithemanneClassic