• Responsive design

  Angle is a bootstrap based theme. Designed to look good on all devices and platforms. If you are looking for a theme to showcase your content look no more.

 • Need a nice theme?

  Call Angle! Powerful yet simple this theme is designed to make your content shine. Flat design and packed with features angle is a superhero theme.

Features

Angle is a unique and outstanding wordpress theme. Powered by html5 and CSS3 angle is the theme you want to have to take your site to the next level.

Portfolio

Angle has some awesome features that you can use for creating an astonishing portfolio. Multiple shapes and styles will make your work stand out

Meet the team

 • "Kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor."

  Gözde Biber

  Merhabalar, ben Sarp’ın annesi Gözde. Sarp dünyaya gelmeden önce farklı unvanlarım olsa da artık kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor. Annelik sıfatıyla beraber özgür ruhum farklı bir sürece girdi. Oğlum daha doğmadan; düşüncelerim, bedenim ve hatta alışkanlıklarım değişti…

 • "Annelik bu dünyada hissedilebilecek en güzel ve en güçlü duygulardan bir tanesi."

  Dr. Hilal Koral Beslenme Uzmanı

  Merhaba, ben Dr. Hilal Koral. İki çocuk annesiyim, Dr. Hilal Koral Medikal Estetik Kliniğini üçüncü çocuğum olarak tanımlayabilirim. Tıp fakültesi mezuniyetim sonrasında akademik kariyerimle ilgili birçok basamak eklendi hayatıma. Bunlardan en güzeli de anne olmaktı.

 • Canan Aksoy Beslenme Uzmanı

  Seyahatleri bol ve koşturmanın sürekli olduğu çalışma hayatım boyunca kurumsal danışanlarımın yanısıra kişiye özel diyet danışanlarımdan en keyif aldığım gruplardan biri yeni anneler olmuştur. Çünkü onların her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek güce sahip olduklarını gözlemlerim genelde. Enerjisi yüksek iki Kurucu annenin ve motive danışanlarının olduğu bu ekibin parçası olmak benim için çok değerli.

Why do people buy it?

 • Pozitif enerjileriyle benim modumu da yükseltti bu iki anne. Bebeğimle evde sürekli yapacak bir şeyler buluyor olsak da içimden bir ses sporla ilgili harekete geçmem gerektiğini söyleyip dururdu. Onlar ilk adımı atmama vesile oldu, bundan sonra bırakmak yok, teşekkür ederim.

  Aslı Süzer
 • Sosyal medya, afişler ve TV reklamlarından dolayı benim spor algım Dumble olmuştu. Egzersiz dendiğinde zihnimde kas yığınları canlanırdı. Hemfithemanne ile çalıştıktan sonra, kızım Ela, Ceren Hoca’nın hangi gün geleceğini sorarken ben de keyifli egzersizin tadını çıkarır oldum.

  Candan Mertoğlu
 • Anneyi anneler anlar. Pusetligunlerde farklı annelerle tanışıp birçok konuda aynı şeyleri yaşadığımızı gördüm. Oğlum temiz havada yorulmuş, neredeyse iki saat uyudu. Fikirleri de kendileri gibi şahane olmuş.

  Hande Yılmaz

Our clients

Angle is a unique and extremely powerful wordpress theme. Whether you want to showcase your work or create a stunning personal page, angle is the theme for you.

hemfithemanneFlexslider