Online Program

İstanbul dışında veya merkeze uzak semtlerde yaşayan, evde eğitim almak için düzenli zaman ayıramayan veya evden ayrılması zor olan, ama herşeye rağmen dengeli ve sağlıklı bir yaşamı seçerek yeni hayat düzenine geçmek isteyenler için, web üzerinden erişim sağlanan paketimizdir.

KİMLER İÇİN UYGUN?

Daha önce spora başlama girişimi olmuş veya bir spor salonuna yazılıp hakkını vererek gidemediğini düşünen anneler için uygundur. Online sistemle çalıştığımız annelerden temel hareketler konusunda bilgi sahibi olması beklenir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Hemfithemanne Yolculuğundan Önce isimli formumuz sizi tanımamız için bize ışık tutacak kadar detaylı sorularla hazırlanmıştır.

1. Adım
Gerçekçi beklentileri ve motivasyonu olan bu programa uygun anneler için kişiye özel bir video hazırlanır. Sizi size doğrularınızla ve doğru bildikleriniz ile anlatan bu video, bireysel ihtiyacınıza yönelik hazırlanmış iki adet private program içerir. Bu programlar evinizde, bahçe veya ofisinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz hareketler sunar. Ayrıca Beslenme düzeninde varsa yapılması gereken değişiklikler nedenleriyle birlikte anlatılır.

2. Adım
İlk iki haftalık süreçte birinci programı, son iki haftada ise ilerletilmiş seviye programı nasıl ve ne zaman uygulayacağınız konusunu kendi hayatınıza uyarlanabilir halini sizinle beraber kararlaştırırız. Ardından sizi motivasyon teknikleri ile gün ve gün takip ederiz.

3. Adım
Bize bilgilerinizi gönderdikten sonra Dr. Hilal Koral başta olmak üzere ekibimiz sizi 8 farklı açıdan detaylı olarak değerlendirir.

4. Adım
4 haftalık sürecin sonunda gelebileceğiniz seviye programın başında net bir şekilde belirlenir. Değişim beklentisini gerçek seviyede tuttuğumuzda motivasyonunuz sizi hedefe ulaştırabilecektir. Program sonunda bizler olmadan kendi düzeninizi oturtmuş hale gelirsiniz.

hemfithemanneOnline Program