gozde-web1.jpg

Gözde Biber

Merhabalar, ben Sarp’ın annesi Gözde. Sarp dünyaya gelmeden önce farklı unvanlarım olsa da artık kim olduğumu sorguladığımda, ilk aklıma gelen anneliğim oluyor. Annelik sıfatıyla beraber özgür ruhum farklı bir sürece girdi. Oğlum daha doğmadan; düşüncelerim, bedenim ve hatta alışkanlıklarım değişti… Hiçbir karşılık beklemeksizin çoşkuyla enerji üreten yumuşacık bir duygu yerleşti yüreğime. Diğer annelerin hikayesini bilmesem de benzer duyguları paylaştığımızı biliyorum. Tıpkı anne olunca yaşadığımız sorunların benzediği gibi. Buradan yola çıkarak, kendine vakit ayırmayı erteleyen tüm anne ve adayları için özel ve farklı bir çalışma başlatmak istedim.

“Hem fit hem anne” projesinde yol ortağım Ceren ile annelerin gerçek ihtiyacına yönelik sağlıklı yaşam programları geliştirmeye çalıştık.

Bu noktada benim rolüm; belki de sudan sebeplerle ertelediğiniz kararlarınızda, sebat göstermeniz için gerekli motivasyonu sağlamak; sizlere egzersiz ve dengeli yaşam hakkında eşlik etmektir… Ben bu gücü annelikten aldım ve sahiplendim. Bu güçle de yoluma devam ediyorum. Siz de bu gücü sahiplenin ve hediyenizin kıymetini bilin. İnandığınız yolda inatla ilerlemekten vazgeçmeyin. Pişman olmayacaksınız; çünkü ben olmadım. Sevgiler..

hemfithemanneGözde Biber