Sağlıklı yaşamı hedefle!

Post-modern günümüz toplumu dış görüntüye, fit olmaya ve diyetlere öylesine önem vermeye başladı ki; bu uğurda aç kalmak, vücuda zararlı olmasına rağmen besin destekleyiciler kullanma noktasına kadar ileri gidilebiliyor. Hemfithemanne, biraz da sosyal mesaj içerikli yapısıyla, sağlıklı yaşam düzenini danışanlarının hayatlarına oturtmayı hedefliyor.

Diyet yapma, sağlıklı yaşamı benimse!

Bir an durup kendimize dışardan bakalım. Önce çok yiyor ardından bunu eritmek için spor salonlarına koşuyoruz. Kimi zaman da vakit bulamayıp ya tamamen vazgeçiyor ya da dönemsel çalışma ile tam istediğimiz forma ulaşamıyoruz. Özellikle de sosyal aktiviteye bile zar zor vakit ayıran anneler için bu durum daha da karmaşık bir hal alıyor. Belki biraz aksiyon alıyor; ama düzeni tam oturtamıyoruz. İşte bu yüzden biz de bir takım olduk. Birimiz bedeni eğitirken, diğerimiz sürekli koşturan annenin sağlıklı yaşam düzenini sağlamaya yardımcı olmaya çalışıyor. Ancak diyet yaparak değil! Bunu bir yaşam tarzı olarak, tüm hayat düzenine de oturtmaya yönelik doğal çalışma sistemleri ile yapıyoruz…

Sana özel program ile kalıcı motivasyon!

Bilimsel araştırmalar açıkça gösteriyor ki, yaklaşık 40 hafta boyunca bebeği vücut içinde besleyen, büyüten, ardından da kimi zaman emzirme mucizesini yaşatan bir bedene farklı bir perspektif ile yaklaşılmalı. Her bir annenin vücudunda beliren değişimler kişiye özel incelenmelidir.
Hemfithemanne bir anneyi çocuğuyla, annenin ve çocuğun yaşam tarzıyla, beslenme alışkanlıklarıyla, spor geçmişiyle, hamilelik süreciyle yani bir bütün olarak ele alır. Kişiye özel, gerçekçi programlar uygulayarak aktif spor düzeninde ve beslenme alışkanlıklarında kalıcı motivasyonlar üretir.

Daha enerjik, daha dinç!

Hemfithemanne kurucuları olarak, kendi yaşamlarımızdan da iyi biliyoruz ki ne kadar uykusuz, yorgun, yoğun olursak olalım; kendimize ayırdığımız 40 dakika bizi daha enerjik ve dinç kılıyor. Sadece fiziksel olarak değil mental açıdan da bir rahatlama yaşatıyor. Biz bunu minikler uyurken, anane babaneyle ve hatta babayla vakit geçirirken, iş ve koşturma arasında tüm yağmurlu, karlı, güneşli, sıcak ve hatta özel günlerimizde bile yapıyoruz. Size kalan karar verip, aramıza katılmak. Bekliyoruz!

Hazır mısın?

Biz sana güveniyoruz, yeter ki sen de kendine güven! Şimdi karar alma anı, haydi!

hemfithemanneBEDENİNİ TANI!