Programlar

Hem fit hem anne sağlıklı yaşam programları, sürekli koşuşturan annelere destek olmayı hedefler. Hem fit hem anne ekibi her bir anneyi çocuğuyla birlikte bir bütün olarak görür. Hem fit hem anne programları, anneyle çocuğun sosyal yaşamı, ailenin beslenme alışkanlıkları, annenin spor geçmişi ve hamilelik süreci gözönünde bulundurularak kişiye özel olarak tasarlanır.

 • online

  Online

  İstanbul dışında olan veya evden ayrılması zor olsa da, dengeli ve sağlıklı bir yaşamı seçerek yeni hayat düzenine geçmek isteyenler için, web üzerinden erişim sağlanan paketimizdir.

 • hamile

  Hamileyim Fitim

  Hamileyim Fitim Programı anne adayının yakın zamanda bedeninde oluşacak değişimlere yönelik bir hazırlık niteliğindedir.

 • bebekli

  Bebekliyim Fitim

  Bu program, bebeği 3-36 aylık olup, kendileri ve bebekleriyle daha kaliteli bir yaşam sürmek isteyen anneler için tasarlanmıştır.

 • fitanne

  Anneyim Fitim

  Bu program, annelerin koşturmacası içerisine düzenli egzersizi ve sağlıklı beslenmeyi bir hayat biçimi olarak eklemeyi hedefler.

Fit bir anne olmaya karar verdiysen bize ulaş!

Hamile ya da bebekli olabilirsin. Bu, spor yapman ve kendine bakman için bir engel değil. Sen de sağlıklı yaşamı hedefliyorsan, biz de sana yol göstermek istiyoruz.

hemfithemanneProgramlar